KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 6332483
nr 633 2483
Gravyr
1700-tal, 33x22
Kondition: skadad
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 5 april 2010
kl 19:00:33
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr